Prezrite si našu aktuálnu ponuku vozidiel
Výkup Predaj Financovanie

výkup áut banská bystrica, výkup auta, výkup vozidiel, vykup aut v hotovosti.

O nás


Predaj vozidiel

AutoCentrumBB ponúka predaj jazdených osobných a úžitkových vozidiel.
Väčšina našich vozidiel má slovenský pôvod, a tak je možné overiť, kde bolo vozidlo predávané, či preveriť servisné prehliadky.
Za vozidlá v našom vlastníctve plne ručíme. Naše vozidlá sú bez ťarchy (záložné právo, exekučné konanie, leasing, úver).

Garantujeme pôvod vozidla. Všetky majú platné SK EČV + TP, tak isto technickú + emisnú kontrolu.


Komisionálny predaj

V prípade komisionálneho predaja je možné vystaviť vozidlo v našom autobazáre za 4% predajnej sumy, ktorú si určíte sami.
Prípadne dohodou v závislosti od ceny vozidla. Neplatíte poplatky za parkovné resp. stojné.
Vybavíme všetky formality, od inzercie na internetovom portáli, alebo inzertných novinách a časopisoch až po úkony na dopravnom inšpektoráte.
Náklady znášame my. Ak sa Vaše ponúkané vozidlo nepredá, môžete si ho bezplatne vyzdvihnúť.


Predaj vozidiel na protiúčet

Ak máte záujem o vozidlo z našej ponuky a vlastníte vozidlo, ktoré by ste chceli použiť ako protihodnotu za nové vozidlo, u nás je to možné. Po odrátaní sumy, ktorá bude za vaše vozidlo stanovená, môžete zvyšok vyplatiť v hotovosti prípadne splácať formou leasingových splátok. Vaše staré vozidlo môžete taktiež použiť ako akontáciu za nové, takže nepotrebujete hotovosť. Ak vaše vozidlo prevyšuje hodnotu vozidla z našej ponuky, rozdiel vám v hotovosti vyplatíme.


Splátkový predaj vozidiel (leasing, úver)

V prípade, že nemáte potrebnú hotovosť na kúpu vozidla, je možné ho financovať cez leasingovú spoločnosť. Viac info v záložke menu leasing.